W świecie, w którym zapotrzebowanie na energię nieustannie wzrasta wraz ze znaczeniem alternatywnych źródeł energii i nowych technologii, a bezpieczeństwo dostaw i redukcja emisji dwutlenku węgla dominują światową politykę, producenci i dostawcy energii poszukują prawników, którzy nie tylko zapewniają doradztwo prawne oparte o znajomość specyfiki branży, ale przede wszystkim potrafią stworzyć innowacyjne rozwiązania będące odpowiedzią na wyzwania dynamicznie zmieniającej się branży.

Prawnicy S&O rozumiejąc geograficzne, techniczne i handlowe czynniki, które kształtują branżę energetyczną i przewidując zmiany, jakim przemysł energetyczny może ulegać w przyszłości, zapewniają naszym Klientom pomoc w kształtowaniu przedsięwzięć biznesowych w sposób zgodny z ich oczekiwaniami. S&O oferuje swoim Klientom innowacyjne doradztwo oraz znajomość branży, począwszy od etapu wytwarzania energii aż do jej sprzedaży detalicznej.

Doradzamy w kwestiach planowania strategicznego, rozwoju, finansowania, regulacji rynku, konkurencji, a także zagadnień podatkowych. Nasze usługi kierujemy dla Klientów we wszystkich ogniwach łańcucha produkcji i dostaw energii, od największych firm z branży odnawialnych źródeł energii, dostawców mediów, poprzez spółki transportowe, a także odbiorców energii.