slide

Co nas wyróżnia

Jesteśmy prawnikami, adwokatami i radcami prawnymi, ale nie tylko... Zarządzaliśmy miastami i firmami, byliśmy pracodawcami i pracownikami, urzędnikami, studentami i wykładowcami. Uczyliśmy się i pracowaliśmy w kraju i za granicą. Pochodzimy z różnych stron, ale idziemy w jednym kierunku. Jesteśmy indywidualistami, działamy wspólnie.

To sprawia, że jesteśmy inni niż konkurencja. Warto nas poznać!

slide

Doświadczenie

Od lat doradzamy w interesach firmom dużym i małym oraz osobom prywatnym. Bronimy naszych Klientów przed zarzutami prokuratorów i oskarżeniami w Sądach wszelkich instancji. Stajemy przed Trybunałem Konstytucyjnym i Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Pomagamy, zapewniamy bezpieczeństwo prawne, odkrywamy nowe możliwości.

Dzięki doświadczeniu wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

slide

Jesteśmy skuteczni. Kropka.

Daj mi sześć godzin na ścięcie drzewa a spędzę pierwsze cztery na ostrzeniu siekiery powiedział Abraham Lincoln. Nie podejmujemy działania, bez przygotowania i inteligentnej strategii. Dzięki temu widzimy rozwiązania tam gdzie inni widzą problemy. Skupiamy się na rozwiązaniach efektywnych, zarówno nowatorskich, jak i sprawdzonych wcześniej w praktyce.

Skuteczność jest naszym nawykiem.

slide

Kreatywni dla Kreatywnych

Znajdujemy rozwiązania, których potrzebujecie. Mamy wiedzę, ale i wyobraźnię. Nikogo nie naśladujemy. Nie chodzimy utartymi ścieżkami, wydeptujemy własne.

Dzięki temu zdobywamy więcej.

slide

Zaufanie

Wasze zaufanie jest dla nas dobrem najcenniejszym. Chronimy je przez bezwzględne posłuszeństwo zasadom etyki zawodowej, zwłaszcza zachowanie tajemnicy i unikanie konfliktu interesów.

Możecie na nas polegać!

slide

Praktykujemy z pasją

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Możemy go zrobić razem z Wami. Osiągnięcie sukcesu zależy od wiary w siebie i pasji działania. Wierzymy w nasze umiejętności, pracujemy z pasją.

Wasz sukces jest również naszym osobistym zwycięstwem.

slide

Duch zespołu

Specjalizujemy się w wielu różnych dziedzinach prawa. Rozmawiamy ze sobą i słuchamy siebie nawzajem. Uzupełniamy się i czerpiemy z bogactwa naszych kwalifikacji, talentów i wiedzy. Naszą siłą jest różnorodność. Dla poszczególnych projektów tworzymy zespoły prawników i doradców dostosowane do Waszych potrzeb.

z wyrazami szacunku

Sochański & Osiński